O autelu

Společnost Autel, založená v roce 2004, vyvíjí a prodává produkty a řešení pro inteligentní diagnostiku, kontrolu a analýzu automobilů.

Autel Intelligent Power

Zelená energie pohání budoucnost

Společnost Autel v roce 2021 aktivně zahájila průzkum a vývoj řešení pro nabíjení elektromobilů s cílem prozkoumat udržitelný rozvoj lepších lidí, vozidel, technologií a nové energie.

Naše řada produktů pro nabíjení elektromobilů se dokonale hodí pro jakékoli aplikace, včetně obytných prostor, pracovišť, maloobchodů, komerčních parkovišť, čerpacích stanic, dálnic, vozových parků a veřejných CPO.

Náš příběh

Společnost Autel, založená v roce 2004, vyvíjí a prodává produkty a řešení pro inteligentní diagnostiku, kontrolu a analýzu automobilů. Autel také vyvíjí a prodává automobilové elektronické příslušenství. Naše produkty a řešení pokrývají více než 70 zemí a regionů, včetně Spojených států, Německa, Británie a Austrálie.

Autel postupně vybudoval komplexní výzkumný a vývojový tým a systém kontroly kvality. S primárním zaměřením na vývoj automobilových diagnostických řešení vytvořil Autel komplexní systém, který zahrnuje všechny segmenty společnosti, včetně softwaru, hardwaru, designu a testování. Autel pokračuje ve zvyšování strategických investic do výzkumu a vývoje. Investice do výzkumu a vývoje tvoří více než 15 % příjmů a zaměstnanci výzkumu a vývoje nyní tvoří více než 60 procent zaměstnanců společnosti Autel.

Naše výhoda

Špičková technologie Autel

Technologie diagnostiky baterií elektromobilů

Prodlužujeme životnost baterií elektromobilů

Vysoká kompatibilita nabíječek

Inteligentní dynamické řízení zátěže